Reklama
 • Środa, 6 listopada 2013 (11:05)

  Na całym świecie najczęściej wykonywaną operacją upiększającą jest poprawa kształtu piersi, z reguły ich powiększenie. Zazwyczaj oznacza to operację, umieszczenie w piersiach odpowiednich implantów i blizny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 5 listopada 2013 (08:05)

  Kwas hialuronowy dotychczas znany był paniom dbającym o piękną cerę (znajdziemy go w wielu kremach nawilżających) oraz bywalczyniom gabinetów medycyny estetycznej. Doskonale bowiem radzi sobie z procesem spowalniania starzenia skóry, wygładza zmarszczki, pomaga utrzymać owal twarzy. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat walory kwasu hialuronowego docenili także ginekolodzy, okuliści, a nawet reumatolodzy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 31 października 2013 (12:05)

  Chłodniejsze dni to idealny moment na światłoterapię. Poznaj jej możliwości i wybierz laser najlepszy dla twojej urody.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 października 2013 (10:05)

  Z wiekiem moje wargi stały się płaskie i pomarszczone. Chciałabym poprawić ich kształt za pomocą ostrzykiwania, ale boję się, że będą takie... napompowane. Czy moje obawy są słuszne? - pyta 52-letnia Justyna z Bydgoszczy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 27 września 2013 (11:05)

  Zdesperowana mieszkanka Teksasu, 31-letnia Ruby Tambunge, zrobi wszystko, aby pozbyć się otyłości. Dlate go decyduje się na nietypową operację proponowaną przez znanego chirurga, doktora Roberta Erseka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 26 września 2013 (10:06)

  Opadające powieki górne i zbyt duży płat skóry na nich może utrudniać pełne otwarcie oka. Przesłania rogówkę, a niekiedy zachodzi na źrenicę. To sprawia, że gorzej widzimy. Oko staje się „ciężkie”, szybciej się męczy, np. przy czytaniu.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Piątek, 13 września 2013 (15:05)

  W niedalekiej przyszłości planuję rekonstrukcję piersi przy pomocy implantu. Usunięto mi ją z powodu guza nowotworowego. Słyszałam, że po zabiegu będę musiała już do końca życia brać leki przeciw odrzuceniu przeszczepu. Czy to prawda? Barbara z Wisły

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 30 sierpnia 2013 (10:00)

  Platformy to nowoczesne urządzenia, dzięki którym medycyna estetyczna zyskała nowe możliwości. Z powodzeniem zastępują kilka różnych zabiegów. Dzięki nim można szybko uzyskać efekty, które tradycyjnie wymagałyby dłuższej kuracji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 30 sierpnia 2013 (10:00)

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 29 sierpnia 2013 (11:05)

  Marzyłam o pełnych ustach i wreszcie zrealizowałam swoje plany. Dolna warga wygląda dobrze, ale na górnej porobiły mi się grudki. Czy znikną?

  Czytaj więcej Komentarzy:6