Reklama
 • Wtorek, 25 czerwca 2013 (08:19)

  Botoks to już nie tylko zabieg upiększający. To niemal religia! Czy warto przez większość życia się ostrzykiwać?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 10 czerwca 2013 (15:02)

  Do każdej naturalnej rzęsy przyklejana jest rzęsa syntetyczna. Można wybrać rzęsy krótkie lub dłuższe. Po zabiegu oko wygląda efektownie, ale naturalnie. Doklejone rzęsy same wypadają, zwykle po miesiącu. Po 3 tygodniach można zrobić uzupełnienie. Czy manikiur french wciąż jest modny? Tak; jest to manikiur klasyczny, świetny np. do stonowanych kreacji na ślub. Ale coraz częściej panie wybierają lakiery w intensywnych i pastelowych kolorach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 maja 2013 (10:08)

  Coraz popularniejsze są zabiegi laserowe dłoni, czyli tzw. fotoodmładzanie. Światło lasera przenika przez wierzchnią warstwę skóry. Nie uszkadza ich, ale pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu, który zapewnia jej jędrność i sprężystość. Usuwa też niepożądane zmiany w skórze (np. przebarwienia), które powstały na skutek działania czasu, słońca lub choroby.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 maja 2013 (09:16)

  Bierzesz tygodniowy urlop i znikasz znajomym z radarów. Po powrocie wszyscy są zachwyceni tym, jak wyglądasz. A to przecież zasługa wypoczynku oraz... medycyny estetycznej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 maja 2013 (10:00)

  Brzydka siateczka czerwono-sinych nitek na twarzy lub nogach to zmora ogromnej większości kobiet. Skąd się biorą? Kruche naczynia krwionośne nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i stają się widoczne. Popularnie nazywamy je „pajączkami”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 maja 2013 (14:33)

  Kiedy przyroda budzi się do życia i wszystko wokół nas staje się piękne i kolorowe, wiele osób dostrzega wady własnego wyglądu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni szukają pomocy w gabinetach medycyny estetycznej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:50)

  Do tej pory osocze bogatopłytkowe (PRP) wykorzystywane było w ortopedii w celu przyspieszenia naprawy chrząstki, regeneracji ścięgien, wzrostu kości i zmniejszenia bólu. Terapia okazała się tak skuteczna, że sięgnęła po nią również medycyna estetyczna. Materiałem wykorzystywanym w zabiegu jest osocze pozyskiwane z krwi pacjenta, dzięki czemu nie ma ryzyka alergii. Wstrzyknięcie PRP cienką igłą przez skórę, na zasadzie mezoterapii, umożliwia uwolnienie czynników wzrostu z osocza bogatopłytkowe

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 kwietnia 2013 (15:52)

  Każda kobieta chce być piękna. I młoda. Dziś w tym pragnieniu mamy supersprzymierzeńca – medycynę estetyczną. Szybko, bezpiecznie i na długo możemy odzyskać naturalne piękno.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 kwietnia 2013 (15:52)

  Są takie partie ciała, które trudniej ujędrnić i wysmuklić. Gdy dieta i ćwiczenia nie dają rezultatu, pomogą najnowsze zabiegi estetyczne.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 kwietnia 2013 (13:05)

  Na łydkach i pod pachami mam strasznie dużo ciemnych włosów. To przez kurację hormonalną. Czytałam, że w takich przypadkach pomocna jest depilacja laserowa. Czy to prawda? Kiedy taki zabieg daje najlepsze rezultaty? Czy jest bolesny? - pyta 32-letnia Krystyna z Wyszkowa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0