Reklama
 • Piątek, 19 kwietnia 2013 (13:05)

  Wachlarz zabiegów poprawiających urodę staje się coraz większy, a ceny coraz bardziej przystępne. Zdarza się jednak, że efekty ingerencji są dalekie od oczekiwań.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 18 kwietnia 2013 (15:43)

  Ciągle biegniemy i spieszymy się, a przecież chcemy wyglądać pięknie i świeżo. Tylko jak po całym dniu w firmie, kiedy pędzisz, żeby odebrać dzieci z przedszkola i zrobić zakupy, znaleźć czas na kosmetyczkę? Gabinety kosmetyczne starają się wychodzić naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet. Oferują coraz większy wybór zabiegów, które można wykonać dosłownie w przerwie obiadowej, stąd ich nazwa – lunchowe. Zamiast zjeść sałatkę z koleżank

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 11 kwietnia 2013 (13:10)

  Delikatny lifting, idealny dla młodych osób, jest już dostępny w Polsce! Tą metodą szybko zwiększysz napięcie skóry osłabione np. odchudzaniem. A po weekendzie pojawisz się w pracy piękniejsza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 11 kwietnia 2013 (12:23)

  Dotychczas kwas hialuronowy robił karierę w medycynie estetycznej. Pomagał likwidować zmarszczki, powiększać piersi, modelować ciało. Teraz zdobył też inne dziedziny medycyny: okulistykę, ginekologię, urologię i ortopedię. Jego największą zaletą jest to, że nie wywołuje reakcji alergicznych.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (12:52)

  „Pamiątki” po wypryskach spędzają ci sen z powiek? Są sposoby, by rozstać się z nimi raz na zawsze.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:38)

  Chociaż całkowite zlikwidowanie blizn nie jest możliwe, to dzięki nowoczesnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej można sprawić, że staną się one prawie niewidoczne. Co ważne, dotyczy to również starych blizn sprzed wielu lat.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (12:04)

  Cienie czy zmarszczki pod oczami nie muszą być problemem młodych osób. Nowoczesna dermatologia estetyczna zaradzi im szybko i bez bólu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (13:16)

  Koryguje się je chirurgicznie nie tylko z powodów estetycznych. Także wtedy, gdy wywołują dolegliwości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (12:38)

  Mocne słońce jest przeszkodą dla wielu urodowych zabiegów. Zamiast tęsknić do lata, wykorzystaj zalety chmurnej zimy, aby w gabinecie medycyny estetycznej poprawić wygląd skóry.

  Czytaj więcej Komentarzy:0