Reklama
 • Czwartek, 21 maja 2015 (11:00)

  Maximus to najbardziej kompleksowe urządzenie, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Efektem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, ujędrnienie oraz wymodelowanie owalu twarzy. Małgorzata Ekert – Studio Urody Ekert

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 18 maja 2015

  Nie zawsze, decydując się na wykonanie tatuażu, mamy chęć by został on z nami na zawsze. Istnieje teoria, która mówi, iż raz wykonany nie może być zredukowany. Kliniki medycyny estetycznej obalają tę teorię, prezentując innowacyjną metodę laserem Medlite C6.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 18 maja 2015

  Narodziny dziecka to zazwyczaj najszczęśliwszy dzień w życiu świeżo upieczonych rodziców. Jednak sam poród może być nieco kłopotliwy i często stanowi traumatyczne przeżycie, głównie poród naturalny. Może również powodować rozluźnienie pochwy i czerpanie mniejszej satysfakcji ze współżycia. Warto zapoznać się ze sposobami skutecznego poradzenia sobie z tym problemem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 maja 2015 (13:05)

  Młodsza twarz, jędrne ciało, gładkie stopy dzięki zabiegom gabinetowym.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 30 kwietnia 2015 (08:05)

  Jak działa wstrzykiwany w wargi botoks? Czy to w miarę bezpieczne? Barbara Bernaś (38 l.), Wałbrzych

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 kwietnia 2015 (13:00)

  Zabiegiem laserowym można odmłodzić i wygładzić skórę, usunąć przebarwienia i owłosienie, pozamykać naczynka. Czy wszystkie lasery są jednakowe?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 kwietnia 2015 (08:00)

  Mam 57 lat i niedługo wychodzę za mąż. Przedtem chcę jednak zadbać o figurę. Czy w moim wieku można robić liposukcję? Tatiana z Krakowa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 (08:00)

  Nowoczesne urządzenia wykorzystujące jego światło pomogą ci się pozbyć różnych niedoskonałości. Żegnajcie włoski na łydkach, pajączki, zmarszczki i tatuaże!

  Czytaj więcej Komentarzy:2
 • Poniedziałek, 6 kwietnia 2015 (08:00)

  Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz popularniejsze. Tymczasem Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging alarmuje, że zwiększa się liczba zgłoszeń od pacjentów, którzy doświadczyli negatywnych skutków zabiegów. Były one najczęściej wykonywane przez osoby, które z medycyną estetyczną nie miały nic wspólnego. – Aby zweryfikować to, czy specjalista, do którego się udajemy, posiada odpowiednie kwalifikacje, warto sprawdzić, czy ukończył podyplomową szkołę w tym kierunku, czy

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 18 marca 2015 (08:05)

  Mam 35 lat. Chciałabym lepiej i młodziej wyglądać na ślubie mojej siostry. Czytałam w jakiejś gazecie, że zamiast botoksu można wstrzykiwać w zmarszczki inne substancje, dzięki czemu po zabiegu twarz nie stwarza wrażenia nienaturalnej „maski”. Jakie to preparaty? Alicja z Wrocławia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0