Reklama
  • Środa, 18 marca 2015 (08:05)

    Jad węża zamiast botoksu?

Mam 35 lat. Chciałabym lepiej i młodziej wyglądać na ślubie mojej siostry. Czytałam w jakiejś gazecie, że zamiast botoksu można wstrzykiwać w zmarszczki inne substancje, dzięki czemu po zabiegu twarz nie stwarza wrażenia nienaturalnej „maski”. Jakie to preparaty? Alicja z Wrocławia.

Rzeczywiście pojawiły się zabiegi alternatywne dla botoksu. Jednym z najnowszych jest wstrzykiwanie peptydu stworzonego na wzór jadu węża. Substancja ta blokuje skurcze nerwowo-mięśniowe, ale, w przeciwieństwie do botoksu, rozkurczone podczas zabiegu mięśnie nie tracą ruchliwości.

Zabieg redukuje zmarszczki, spłyca kurze łapki i zapobiega wiotczeniu górnej powieki. Jeśli zamierzasz wypróbować tę metodę, radzę się zgłosić do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej. Efekty działania peptydu będą widoczne już po 3 seansach.

Reklama

Na żywo
Więcej na temat:jad | zabiegi | alicja | wroc

Zobacz również

  • W karnawale chętnie skusiłybyśmy się na zabieg, który błyskawicznie poprawi nasz wygląd. Ale bez nakłuwania i ryzyka zasinień. Jaki wybrać? Zapytałyśmy eksperta – lekarza medycyny estetycznej. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.