Reklama
  • Środa, 18 lutego 2015 (14:00)

    Jak poprawić napięcie skóry szyi?

Rewitalizacja metodą mezoterapii wyraźnie poprawi napięcie skóry na szyi.

Skóra w tym miejscu jest cienka i delikatna, dlatego pierwsze oznaki starzenia (przesuszenie, zmniejszona jędrność) mogą się uwidocznić już około trzydziestki.

Niektóre zmiany, szczególnie tzw. pierścionki na szyi, nie muszą wcale być efektem upływającego czasu czy zaniedbań w pielęgnacji.

Reklama

Często jest to cecha wrodzona. Takich zmarszczek nie da się całkiem zlikwidować, ale można je spłycić dzięki ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym i witaminami. Zabieg kosztuje od ok. 600 zł. Po trzydziestce warto go wykonać zapobiegawczo raz lub dwa razy do roku, np. jesienią i przed latem, by odświeżyć wygląd szyi i poprawić jej napięcie.

Do rewitalizacji i wygładzenia szyi po 30. roku życia stosuje się też specjalne nici PDO. Jest to zabieg First Lift, który działa liftingująco, zagęszcza i wzmacnia skórę. Poprawia też jej sprężystość, bo nici pobudzają produkcję kolagenu w skórze.

Efekt utrzymuje się od półtora roku. Koszt od 500 zł wzwyż (zależy to od liczby nici użytych do zabiegu). W razie potrzeby zabiegi, np. nici i rewitalizację, można łączyć, by odmłodzić silne zwiotczenia skóry.

Olivia
Więcej na temat:napięcie | skóra

Zobacz również

  • Regenerujący zabieg na twarz, do którego wykonania trzeba użyczyć własnej krwi, wypróbowała m.in. Kim Kardashian. Teraz poddała mu się nasza redakcyjna koleżanka, Maria. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.