Reklama
  • Środa, 18 lutego 2015 (14:00)

    Jak poprawić napięcie skóry szyi?

Rewitalizacja metodą mezoterapii wyraźnie poprawi napięcie skóry na szyi.

Skóra w tym miejscu jest cienka i delikatna, dlatego pierwsze oznaki starzenia (przesuszenie, zmniejszona jędrność) mogą się uwidocznić już około trzydziestki.

Niektóre zmiany, szczególnie tzw. pierścionki na szyi, nie muszą wcale być efektem upływającego czasu czy zaniedbań w pielęgnacji.

Reklama

Często jest to cecha wrodzona. Takich zmarszczek nie da się całkiem zlikwidować, ale można je spłycić dzięki ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym i witaminami. Zabieg kosztuje od ok. 600 zł. Po trzydziestce warto go wykonać zapobiegawczo raz lub dwa razy do roku, np. jesienią i przed latem, by odświeżyć wygląd szyi i poprawić jej napięcie.

Do rewitalizacji i wygładzenia szyi po 30. roku życia stosuje się też specjalne nici PDO. Jest to zabieg First Lift, który działa liftingująco, zagęszcza i wzmacnia skórę. Poprawia też jej sprężystość, bo nici pobudzają produkcję kolagenu w skórze.

Efekt utrzymuje się od półtora roku. Koszt od 500 zł wzwyż (zależy to od liczby nici użytych do zabiegu). W razie potrzeby zabiegi, np. nici i rewitalizację, można łączyć, by odmłodzić silne zwiotczenia skóry.

Olivia
Więcej na temat:napięcie | skóra

Zobacz również

  • Odmłodzenie okolicy oczodołu jest trudne z powodu cienkich i wiotkich warstw tkanek. Najlepszy będzie zabieg polegający na podaniu kwasu hialuronowego. Wprowadza się go za pomocą kaniuli:... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.