Reklama
  • Piątek, 23 grudnia 2016 (14:00)

    Jak ujędrnić podbródek?

W jaki sposób ujędrnić podbródek? Chciałabym mieć po prostu... mniejszy. Janina Szewczyk (66 l.), Przeworsk, woj. podkarpackie

Walka z tzw. drugim podbródkiem nie należy do łatwych. Ale można ją wygrać. Potrzebna będzie systematyczność, cierpliwość i wprowadzenie w życie kilku zasad: Po pierwsze – codzienne stosowanie odpowiedniego kosmetyku z ujędrniającymi składnikami (koenzymem Q10, wyciągiem z kawy).

Reklama

Po drugie – regularny masaż oraz oklepywanie podbródka (najlepiej rano i wieczorem). Na skórę nanosimy ujędrniający kosmetyk lub olejek. Wmasowujemy go okrężnymi ruchami od dołu do góry szyi przez 2-3 minuty. Potem delikatnie oklepujemy palcami. Nie omijajmy boków szyi (tu również skóra wiotczeje).

Po trzecie – zmienienie nawyków. Proszę nie spać na wysokiej poduszcze i starać się chodzić (lub siedzieć) z uniesioną głową.

Zdjęcie

/Mat. Redakcyjne
/Mat. Redakcyjne

Chwila dla Ciebie

Zobacz również

  • Polecam zabieg z wykorzystaniem fali radiowej RF. Technologia ta skraca włókna kolagenu, co w efekcie ujędrnia skórę. Staje się ona bardziej napięta, a drobne zmarszczki wygładzają się. Potem... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.