Reklama
  • Czwartek, 18 kwietnia 2013 (15:43)

    Szybkie zabiegi u kosmetyczki

Zdjęcie

Peeling kawitacyjny  zajmie kilkanaście  minut. Oczyścisz twarz  z ciemnych zaskórników, do czasu zabiegu dolicz zmycie i powtórne nałożenie  makijażu. /123/RF PICSEL
Peeling kawitacyjny zajmie kilkanaście minut. Oczyścisz twarz z ciemnych zaskórników, do czasu zabiegu dolicz zmycie i powtórne nałożenie makijażu.
/123/RF PICSEL

Ciągle biegniemy i spieszymy się, a przecież chcemy wyglądać pięknie i świeżo. Tylko jak po całym dniu w firmie, kiedy pędzisz, żeby odebrać dzieci z przedszkola i zrobić zakupy, znaleźć czas na kosmetyczkę?

Gabinety kosmetyczne starają się wychodzić naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet. Oferują coraz większy wybór zabiegów, które można wykonać dosłownie w przerwie obiadowej, stąd ich nazwa – lunchowe.

Reklama

Zamiast zjeść sałatkę z koleżanką, możesz w tym czasie delikatnie oczyścić skórę, wypełnić zmarszczki, pozbyć się zbędnego owłosienia, a nawet... nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zacznij od znalezienia salonu kosmetycznego lub medycyny estetycznej w pobliżu miejsca pracy.

Im mniej czasu stracisz na dotarcie tam, tym więcej zostanie na zabieg. Wybierając usługę poza czasem niezbędnym na jego realizację, ważne jest także, aby nie zostawiał wyraźnych śladów. Możesz wybrać botoks – zabieg trwa ok. 40 min.

Efekt uwidacznia się po kilku dniach i umożliwia powrót do codziennych zajęć. Endermologia pomoże pozbyć się cellulitu, ale musisz poświęcić 15 przerw obiadowych, bo działa dopiero po serii. Możesz też wybrać regulację brwi z henną, czy manicure.

MLS

Zdjęcie

Ekspresowe nawilżenie? Wystarczy wybrać maskę algową z ampułką. Zabieg trwa ok. 20-30 minut. /123/RF PICSEL
Ekspresowe nawilżenie? Wystarczy wybrać maskę algową z ampułką. Zabieg trwa ok. 20-30 minut.
/123/RF PICSEL

O tym pamiętaj

Poinformuj kosmetyczkę, że po zabiegu wracasz do pracy. Pomoże wybrać metodę, która pozostawi minimum śladów i wykona zabieg możliwie szybko. Nawet najmniej inwazyjny zabieg może zostawić ślady na wrażliwej skórze, dlatego planując kosmetykę lunchową, miej przy sobie kryjący korektor i puder.

Zdjęcie

Wypełnienie kwasem hialuronowym policzków trwa kilkanaście minut. /123/RF PICSEL
Wypełnienie kwasem hialuronowym policzków trwa kilkanaście minut.
/123/RF PICSEL
Tele Tydzień

Zobacz również

  • Odmłodzenie okolicy oczodołu jest trudne z powodu cienkich i wiotkich warstw tkanek. Najlepszy będzie zabieg polegający na podaniu kwasu hialuronowego. Wprowadza się go za pomocą kaniuli:... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.