Reklama
  • Wtorek, 28 października 2014 (14:48)

    Wszystko o wypełniaczach

​Pojawiające się coraz bardziej głębokie zmarszczki to zmora wielu kobiet w średnim wieku. Chcemy zatrzymać procesy starzenia, aby zachować gładką skórę i młody wygląd na dłużej. Korekcji zmarszczek i modelowania konturów twarzy możemy dokonać za pomocą wypełniaczy, zawierających kwas hialuronowy. Dzięki nim nasza skóra znów stanie się napięta i elastyczna.

Zdjęcie

Jaką metodę walki ze zmarszczkami wybrać? /Mat. Promocyjne
Jaką metodę walki ze zmarszczkami wybrać?
/Mat. Promocyjne


Co to jest kwas hialuronowy?

Jest polisacharydem, który występuje w organizmie, jednak wraz z wiekiem jest go coraz mniej. Posiada on zdolność do wiązania wody, co zapewnia skórze jędrność. Do wypełniania zmarszczek stosuje się syntetyczny kwas hialuronowy, który nie wchłonie się tak szybko jak ten naturalny. Różnią się one wielkością cząsteczek kwasu, im są większe, tym możemy wygładzić głębsze zmarszczki. Możemy nawet stosować je do modelowania rysów twarzy.

Reklama

Dlaczego warto wybrać taką metodę walki ze zmarszczkami?

Zabieg przebiega bez użycia skalpela, nie uszkadza skóry i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu możemy powrócić do codziennej aktywności. 

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. To bezinwazyjna metoda, dzięki której możemy uzyskać gładką skórę nawet na okres kilku-kilkunastu miesięcy. Dzięki wypełniaczom pozbędziemy się zmarszczek, uzyskamy ładniejszy kształt twarzy, a także poprawimy wygląd naszych ust.

Na czym polega zabieg?

Na początek twarz smarowana jest kremem znieczulającym. Lecznicze preparaty wprowadzane są za pomocą cieniutkich igieł, dzięki czemu praktycznie nie widać po nich śladu. 

Jedynymi skutkami ubocznymi jakie mogą wystąpić to niewielki obrzęk, zaczerwienienie. Powinny one ustąpić w ciągu 2-3 dni. Przez kilka dni po zabiegu nie masujemy skóry twarzy, aby preparat nie uległ przemieszczeniu.

Przeciwwskazania do korzystania z wypełniaczy

Przed zabiegiem bardzo ważna jest konsultacja z lekarzem, który oceni stan naszej skóry. Kwas hialuronowy może się nie sprawdzić przy zbyt wiotkiej skórze. 

Przeciwwskazaniem do zabiegu są choroby autoimmunologiczne, opryszczka, stany zapalne, ciąża i karmienie piersią. Konieczne jest odstawienie leków przeciwkrzepliwych, aspiryny.

Wypełniacze zawierające kwas hialuronowy to świetna metoda odmłodzenia skóry. Dzięki takim zabiegom poczujemy się pewniej i bardziej atrakcyjnie.

Źródło: http://ladytime.pl

Mat. Promocyjne

Zobacz również

  • Wycinanie powiek, łamanie szczęk, gruchotanie nóg – czego się nie robi dla urody? Dziś można „ulepszyć” wszystko: powiększyć oczy, wyszczuplić palce u stóp czy zyskać talię osy. Wymagania? Zasobny... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.