Profesjonalnie przeprowadzony przeszczep włosów pozwala na odzyskanie pewności siebie! Dzisiaj taka usługa wybierana jest przez wielu mężczyzn. Gdzie można ją wykonać? Jak wybrać dobrego specjalistę w dziedzinie przeszczepu włosów? Doradzamy!

Kiedy warto wykonać przeszczep włosów?

Wypadające włosy mogą być powodem do poważnych kompleksów. Zwykle problem ten dotyka mężczyzn, ale warto wskazać, że również niektóre kobiety borykają się z przerzedzeniem włosów.

Gdy włosy wypadają nadmiernie, w takim przypadku najczęściej rozpoczyna się stosowanie dedykowanych kosmetyków oraz leków. W wielu przypadkach dają one dobre rezultaty. Warto jednak zaznaczyć, że nie u każdego są one widoczne.

W sytuacji, gdy leczenie nie przynosi odpowiednich efektów, warto pomyśleć o skorzystaniu z innych metod, a wśród nich popularny jest przeszczep włosów. Nowoczesne techniki przeszczepiania włosów umożliwiają uzyskanie bardzo dobrych wyników, a dzięki temu mogą przywrócić jakość życia.

Przeszczep włosów – na czym polega zabieg?

Włosy można przeszczepiać różnymi technikami. Aktualnie największym zainteresowaniem cieszy się technika określana jako FUE, w której przeszczep włosów prowadzony jest dla poszczególnych mieszków włosowych. Nie wycina się wtedy paska z włosami, jak miało to miejsce przed laty, natomiast wydobywa się ze skóry pojedyncze mieszki i umieszcza w nowym miejscu

Zastosowanie techniki FUE powoduje, że przeszczep włosów jest nie tylko efektywniejszy, ale również nie powoduje on tak wielu skutków ubocznych dla pacjenta. Właśnie dlatego ta metoda jest obecnie wybierana tak często.

Warto jednak pamiętać o tym, że przeszczep włosów metodą FUE będzie bardziej czasochłonny i dodatkowo droższy od innych technik, w tym przeszczepienia paska włosów. Warto jednak dopłacić, by mieć pewność doskonałych rezultatów.

Gdzie wykonać przeszczep włosów?

Aktualnie zabieg jak przeszczep włosów można wykonać w wielu klinikach oraz gabinetach specjalizujących się w takich usługach.

Prowadzą je placówki zajmujące się chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, ale dostępne są również takie, które skoncentrowane są tylko na świadczeniu usług w ramach przeszczepiania włosów.

Usługi w tym zakresie oferuje między innymi klinika Bonadea, która wykorzystuje najnowocześniejsze metody zabiegowe dla najlepszych efektów.

Wybierając odpowiednią placówkę prowadzącą przeszczepiania włosów, warto pamiętać o tym, by zapoznać się bliżej z jej ofertą oraz sprawdzić opinie na jej temat. Wybierając taką klinikę, która jest polecana przez wielu klientów, można mieć pewność, że oferta w niej będzie na wysokim poziomie.

Ceny przeszczepu włosów – ile kosztuje zabieg?

Koszty dotyczące przeszczepu włosów nie są niskie, natomiast zabieg ten dla wielu osób jest zdecydowanie najlepszą opcją, aby w końcu cieszyć się z atrakcyjnie wyglądającej fryzury, która nie będzie powodem do kompleksów.

Ceny rozpoczynają się zwykle od poziomu około 10 tysięcy złotych, natomiast mogą one kończyć się nawet na około 35 tysiącach złotych. Na cenę wpływa przede wszystkim obszar, na którym ma być wykonany przeszczep. Zatem wtedy, gdy będzie on większy, będzie również konieczne przeznaczenie na przeszczep większej ilości czasu, co przekłada się wtedy na podwyższoną cenę.

Podsumowując, gdy planuje się przeszczep włosów, warto zdecydować się na dobrą klinikę albo gabinet, który w tym obszarze ma duże doświadczenie. Nowoczesna technika przeszczepu również ma duże znaczenie. Z ofertami można zapoznać się w internecie i od razu umówić się na wizytę.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + = 18