Reklama
  • Piątek, 8 sierpnia 2014 (10:00)

    Odchudzanie w gabinecie

Pierwsza przymiarka kostiumu kąpielowego nie napawa cię optymizmem? Najlepszy sposób na wyszczuplanie last minute to zabiegi w gabinecie.

Samemu trudno jest ocenić grubość swojej tkanki tłuszczowej, jędrność ciała czy typ cellulitu. Dlatego często dobieramy nieodpowiednie preparaty, poddajemy się przypadkowym kuracjom polecanym przez koleżankę. Skutek? Kolejny rok mierzymy się ze zbędnymi kilogramami, a efektu nie widać. By tego uniknąć, warto poradzić się lekarza medycyny estetycznej, który fachowym okiem oceni kondycję skóry i zaproponuje indywidualny program modelujący sylwetkę.

Reklama

– Maszyny i urządzenia, których używają specjaliści, posiadają certyfikaty medyczne i dzięki odpowiednim parametrom można je dopasować do danego problemu, tak by zadziałały z większą precyzją – podkreśla dr Paweł Rujno z warszawskiej kliniki Murano. – Nie zapominajmy też o racjonalnej diecie i sporcie – dodaje.

Z siłą wodospadu

Z nadmiarem tłuszczu na brzuchu, udach, biodrach, pośladkach czy kolanach poradzi sobie delikatna liposukcja Body Jet, podczas której tkanka tłuszczowa rozbijana jest za pomocą skupionego strumienia wody. Po zabiegu obrzęk jest niewielki, więc od razu można wrócić do codziennych zajęć.

Znikające centymetry

Ogarnęła cię panika, że nie mieścisz się w kreację na kilka godzin przed ważnym wyjściem? Natychmiastową utratę kilku centymetrów w obwodach różnych części ciała gwarantuje zabieg CAVIFAST 2. Urządzenie to działa na zasadzie kawitacji, czyli wybiórczego oddziaływania na komórki tłuszczowe, które są opróżniane i usuwane. Po zabiegu skóra nie jest ani zaczerwieniona, ani opuchnięta.

Cellulit na fali

Pomarańczową skórkę, zwłaszcza jeśli lekarz oceni ją na trzeci lub czwarty stopień, zredukujesz dzięki terapii urządzeniem Cellactor SC1. Tkanka tłuszczowa rozbijana jest za pomocą końcówki emitującej rozproszoną falę akustyczną. Najlepiej zadziała seria 10 zabiegów w odstępach 3-4-dniowych.

Bez bólu i bez krągłości

Jeśli chcesz być szczuplejsza i zredukować cellulit, a boisz się tradycyjnych technik medycyny estetycznej, wypróbuj urządzenie I-LIPO. Emituje ono światło zimnego lasera, które dociera głęboko do komórek tłuszczowych i powoduje ich rozpad. Najlepsze rezultaty daje seria 8 zabiegów. Są bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji.

Pożegnanie z fałdkami

Wymodelowanie sylwetki oraz dodatkowo efekt ujędrnienia i odmłodzenia skóry zapewni zabieg z użyciem urządzenia Maximus. Łączy on dwie technologie: Tripolarną falę radiową (podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową) i DMA (powoduje skurcz mięśni i wypychanie ku górze komórek tłuszczowych). Jednocześnie wzmacniają się i powstają nowe włókna kolagenu i elastyny. Zaleca się 4-6 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Tekst pochodzi z magazynu

Pani
Więcej na temat:odchudzanie | Nie | najlepszy | cellulit | maszyny | Jet | MAXIMUS | LP | last minute

Zobacz również

  • Spłycone zmarszczki, ujędrnione ramiona, gęste włosy, dłonie na pokaz – wszystko to oferuje ci medycyna estetyczna. Sprawdzą się też kuracje w domu. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.